Baron Logo

Merhaba ben Cengiz! İstanbul'da, Freelance Web Developer olarak profesyonel bir şekilde, web tasarım (web arayüz tasarım), HTML5-CSS3 front end kodlama, PHP back end programlama ve SEO hizmeti veriyorum. Siz de profesyonel destek alın mağdur olmayın!

Takip Edin

a

Mobil Uygulama Geliştirme Yapı Taşları

Mobil Uygulama Geliştirme Yapı Taşları

Mobil Uygulama Geliştirme Yapı Taşları

Cep telefonları günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Her işletme, hizmetlerini ve ürünlerini müşteriye cep telefonlarında sunmuştur. Böylece herkes hevesle rakiplerinden daha iyi uygulamalar geliştiriyor. Bu yüzden, uygulamayı oluşturmak için aşağıda verilen dört ana yapı taşından birini bulmanız gerekiyor.

Gereksinimleri Belirle

Her zaman geliştirdiğiniz uygulamanın gerekliliğini öğrenin. Uygulamayı başlattığınızda amacını yerine getirmesi gerekiyor. Uygulamayı oluşturmak için oturmadan önce aşağıdaki soruları sormayı düşünün.

  • Uygulamanın amacı nedir?
  • Uygulamanızın hedef kullanıcıları kimlerdir?
  • Uygulamaya dahil edilmesi gereken özellikler nelerdir?
  • Uygulamanız yukarıdaki soruların cevaplarını tatmin ediyor mu?

Her zaman müşteri gereksinimlerine odaklanarak bir uygulama geliştirdiğinizden emin olun.

Çevik Geliştirme

Uygulama geliştirmenin en iyi geliştirme yöntemi Çevik bir Metodolojidir. Bu yöntem istenmeyen sürprizleri önler ve müşterilerin size uygulama geliştirme odaklı önerilerde bulunmalarını sağlar. Bu yöntem, uygulamanın göze çarpan özelliklerinin müşteriye düzenli olarak tanıtılmasını kolaylaştırır. Ayrıca, yöntem düzenli olarak uygulamanın kullanıcı ve kullanıcı sonundan itibaren performansı hakkında rapor oluşturmayı mümkün kılar ve güncellemeleri kolaylaştırır.

Uygulamanın Tanıtımı

Başarılı bir indirme oranı ve yatırım getirisi elde edebilmeniz için uygulamanızın hedef kitle arasında iyi tanıtılması gerekir. Uygulamanın beklentilerini ve taleplerini oluşturmak için uygulama, özellikleri hakkında endişelenmek ve hedef kitleye ilerlemek her zaman iyidir. Uygulama bilinci her zaman uygulamanızı pazarlamaya başlamak için iyi bir yoldur.

İzleyicileri Analiz Edin

Uygulamanız ve özellikleriyle ilgili izleyici geri bildirimleri hakkında güncel bilgiler aldığınızdan emin olun. Yanıtın analizi, hataları düzeltmenize, müşteri ihtiyacına göre özellikler eklemenize ve uygulamanın başarılı optimizasyonuna yardımcı olur.