Baron Logo

Merhaba ben Cengiz! İstanbul'da, Freelance Web Developer olarak profesyonel bir şekilde, web tasarım (web arayüz tasarım), HTML5-CSS3 front end kodlama, PHP back end programlama ve SEO hizmeti veriyorum. Siz de profesyonel destek alın mağdur olmayın!

Takip Edin

a

Blog Yazılarımız

Teknolojiyi takip edin, güncel kalın.

Django, Python ’da yazılmış ücretsiz ve açık kaynaklı bir web uygulama frameworküdür. Bir framework, geliştirmeyi kolaylatıran bir modüller toplamından başka bir şey değildir. Bir grup haline getirilirler ve uygulama veya web sitelerini sıfırdan başlamak yerine var olan kaynaklardan yararlanarak oluşturmanıza olanak tanırlar.

Dağıtılmış bir hizmet reddi (DDoS) saldırısı, hedefin veya çevresindeki bir altyapının bir İnternet trafiğini bastırarak hedeflenen bir sunucunun, hizmetin veya ağın normal trafiğini bozmaya yönelik kötü amaçlı bir girişimdir. Kullanılan makineler, bilgisayarları ve IoT cihazları gibi diğer ağa bağlı kaynakları içerebilir. Yüksek bir seviyeden bir DDoS saldırısı, normal trafiğin istenen varış noktasına gelm

MVC bir “mimari desendir.” Model-View-Controller kelimelerinin baş harflerinden oluşur. MVC ASP.NET ile özdeşleştirilse de ilk olarak 1979 yılında ortaya çıkmıştır. Günümüzde MVC denilince ilk akla gelen Microsoft’un geliştirdiği ASP.NET MVC Framework olmasının nedeni web projeleri için yapısının uygun olmasıdır.

WordPress, internet dünyasında kısaca anlatılamayacak büyüklükte bir devrim olarak tanımlanmaktadır. WordPress, kişilerin hiçbir kodlama bilgisine sahip olmadan her türlü içeriği oluşturabilmesine, yayınlamasına ve yönetmesine olanak sağlayan bir içerik yönetim sistemi olarak adlandırılabilir. Genel tanımlamalarda her ne kadar WordPress olarak isimlendirilse bile, kendi içinde WordPress.com ve WordPress. Org olarak ikiy

Cep telefonları günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Her işletme, hizmetlerini ve ürünlerini müşteriye cep telefonlarında sunmuştur. Böylece herkes hevesle rakiplerinden daha iyi uygulamalar geliştiriyor. Bu yüzden, uygulamayı oluşturmak için aşağıda verilen dört ana yapı taşından birini bulmanız gerekiyor.