Baron Logo

Merhaba ben Cengiz! İstanbul'da, Freelance Web Developer olarak profesyonel bir şekilde, web tasarım (web arayüz tasarım), HTML5-CSS3 front end kodlama, PHP back end programlama ve SEO hizmeti veriyorum. Siz de profesyonel destek alın mağdur olmayın!

Takip Edin

a

Ne Yapıyoruz?

Baron yazılım olarak sizlere dijital
çözümler üretiyoruz.
web tasarım

Web Tasarım

Benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapıyoruz. Bu prensip, baron yazılım kültürünün temelidir. Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarılmaktadır.

Web Programlama

İşlevsel, kullanımı kolay ve trend sosyal ağlara benzer yoğun kullanıcı deneyimi sunan yazılımların opsiyonel olduğu zamanları geride bıraktık. Çalışanlarınızın ve müşterilerinizin de içinde bulunduğu günden güne büyüyen kullanıcı kitlesi, daha işlevsel yazılımlar ve alışkanlıklarıyla örtüşen zengin bir kullanıcı deneyimi talep ediyor. Baron Yazılım, başarısı defalarca kanıtlanmış yaklaşımı ile bu deneyimi sağlayarak, kullanıcı bekletilerini ticari hedeflerinizle aynı çizgiye taşıyor.

web programlama
web site bakım

Web Site Bakım Onarım

Web sitenizi güncel tutmak için mücadele ediyorsanız, web sitenizin işletmenizin gerçek bir yansıması olmadığını düşünüyorsanız, size yardımcı olmaya hazırız. İşinizi web'i sevdiğimiz kadar sevdiğinizi biliyoruz; bu nedenle, web sitenizin sorumluluğunu bize bırakın; böylece, en iyi yaptığınız şeyi yapmaya konsantre olabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitenizi SEO kurallarına uygun hale getirip, profesyonel SEO çalışmaları yaparak web sitenizi Google'da ilk sıralara taşıyoruz.

seo